Posiedzenie członków zarządów ROD

Dnia 19.05.2026r w siedzibie Delegatury odbyło się spotkanie członków zarządów ROD celem podsumowania odbytych Walnych zebrań w ogrodach. Obsługujący Walne zebrania podsumowali przygotowanie tych zebrań przez członków zarządów, komisji rewizyjnych oraz sam przebieg zebrań. Przewodnicząca DR przypomniała o obowiązkach zarządów …


