Posiedzenie członków zarządów ROD

Dnia 19.05.2026r w siedzibie Delegatury odbyło się spotkanie członków zarządów ROD celem podsumowania odbytych Walnych zebrań w ogrodach. Obsługujący Walne zebrania podsumowali przygotowanie tych zebrań przez członków zarządów, komisji rewizyjnych  oraz sam przebieg zebrań. Przewodnicząca DR przypomniała o obowiązkach zarządów  po odbytych WZ  :                                    przekazaniu dokumentacji z Walnego zebrania w ciągu 14 dni od zakończenia WZ                                         -zawiadomienie działkowców o wysokości opłat                                                                                             -przedstawienie informacji finansowej ROD za poprzedni rok .                                                                         Następnie księgowa OFK , przypomniała skarbnikom o ich obowiązkach  zwracając uwagę na terminowe przekazywanie dokumentów finansowych i prawidłowość ich opisywania. Podziękowała tym skarbnikom zarządów ,które prawidłowo wykonują i terminowo przekazują dokumenty finansowe. 

Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim członkom Zarządów ROD  ,członkom Komisji Rewizyjnych ROD za zaangażowanie i wysiłek w przygotowanie Walnych zebrań sprawozdawczych w ROD. Życzę realizacji zamierzonych planów ,które służą wszystkim działkowcom. 

                                                      

Małgorzata Borysowska

Przewodnicząca  Delegatury Rejonowej PZD w Bytomiu .