Posiedzenie członków zarządów ROD
Dnia 19.05.2026r w siedzibie Delegatury odbyło się spotkanie członków zarządów ROD celem podsumowania odbytych Walnych zebrań w ogrodach. Obsługujący Walne zebrania podsumowali przygotowanie tych zebrań przez członków zarządów, komisji rewizyjnych oraz sam przebieg zebrań. Przewodnicząca DR przypomniała o obowiązkach zarządów po odbytych WZ : przekazaniu dokumentacji z Walnego zebrania w ciągu 14 dni od zakończenia WZ -zawiadomienie działkowców o wysokości opłat -przedstawienie informacji finansowej ROD za poprzedni rok . Następnie księgowa OFK , przypomniała skarbnikom o ich obowiązkach zwracając uwagę na terminowe przekazywanie dokumentów finansowych i prawidłowość ich opisywania. Podziękowała tym skarbnikom zarządów ,które prawidłowo wykonują i terminowo przekazują dokumenty finansowe.
Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim członkom Zarządów ROD ,członkom Komisji Rewizyjnych ROD za zaangażowanie i wysiłek w przygotowanie Walnych zebrań sprawozdawczych w ROD. Życzę realizacji zamierzonych planów ,które służą wszystkim działkowcom.

Małgorzata Borysowska
Przewodnicząca Delegatury Rejonowej PZD w Bytomiu .
