Szkolenie sekretarzy i prezesów zarządów ROD.

Dnia 03.02.2026r w Delegaturze Rejonowej w Bytomiu odbyło się szkolenie  skierowane do sekretarzy i prezesów ROD poświęcone przygotowaniu dokumentacji na walne zebrania sprawozdawcze. Przewodnicząca Delegatury szczegółowo omówiła komplet dokumentów wymaganych na WZ, ze zwróceniem uwagi na prawidłowe ich  sporządzenie. Przypomniała również  o obowiązkach zarządów ,jakie należy zrealizować przed terminem walnego zebrania, w tym kwestie organizacyjne i formalne. Istotną częścią szkolenia stanowiło szczegółowe  omówienie wzorów uchwał podejmowanych przez WZ. Ponadto Przewodnicząca dopytywała uczestników szkolenia  o stan przygotowań oraz postępy Zarządów w zakresie przystąpienia do Krajowego Systemu e-Faktur . Na zakończenie szkolenia Przewodnicząca DR zaprosiła prezesów zarządów ROD na naradę 10 lutego godz.15.30. 

autor – Małgorzata Borysowska : foto- Marzena Brodowska