Przedświąteczne posiedzenie prezesów

W dniu 16.12.2025r odbyło się uroczyste posiedzenie prezesów ROD. Spotkanie było okazją do wspólnego spędzenia czasu. W wydarzeniu uczestniczył Sekretarz Miasta  Pan Mirosław Luks . który skierował słowa podziękowania i uznania za pracę ,wszystkim członkom zarządów ROD i złożył obecnym i ich członkom rodzin , serdeczne życzenia świąteczne. Niespodzianką dla uczestników spotkania była  wizyta Świętego Mikołaja, który przybył do nas z dalekiej Laponii. Wyjątkowym elementem spotkania była oprawa muzyczna w wykonaniu kwartetu smyczkowego -czterech młodych artystek, które swą piękną grą umilały czas uczestnikom  i podkreślały świąteczny charakter spotkania.

Spotkanie zakończyło się wspólnym dzieleniem się opłatkiem i składaniem wzajemnych życzeń.