Szkolenie w Żorach
W dniu 10.03.2025r. w dniu pełnym słońca i bardzo ciepłym /poprzedzony zimnem i deszczową pogodą/, grupa bytomskich działkowców wyruszyła autokarem do Żor na szkolenie do pana Andrzeja Semika. Większość z uczestników brała już udział w szkoleniu u pana Andrzeja we wrześniu zeszłego roku.
W dniu 10.03.2025r. w dniu pełnym słońca i bardzo ciepłym /poprzedzony zimnem
i deszczową pogodą/, grupa bytomskich działkowców wyruszyła autokarem do Żor na szkolenie do pana Andrzeja Semika.
