Szkolenie w Żorach

W dniu 10.03.2025r. w dniu pełnym słońca i bardzo ciepłym /poprzedzony zimnem i deszczową pogodą/, grupa bytomskich działkowców wyruszyła autokarem do Żor na szkolenie do pana Andrzeja Semika. Większość z uczestników brała już udział w szkoleniu u pana Andrzeja we wrześniu zeszłego roku.

W dniu 10.03.2025r. w dniu pełnym słońca i bardzo ciepłym /poprzedzony zimnem
i deszczową pogodą/, grupa bytomskich działkowców wyruszyła autokarem do Żor na szkolenie do pana Andrzeja Semika.

– czytaj więcej

z04 (1)
Aperture: 2
Camera: realme 8
Iso: 115
Orientation: 1
« z 12 »