PZD Okręg Śląski Delegatura Rejonowa w Bytomiu - ul. Fałata 13, 41-902 Bytom biuro@pzd.bytom.pl tel./fax: (32) 283-15-82

Komunikat OZPZD Katowice

W związku z potrzebą przekazania najważniejszych informacji w zakresie funkcjonowania ROD w obecnym roku, PZD Okręg Śląski zaprasza na naradę szkoleniową Prezesów Zarządów ROD, która odbędzie się w dniu 30.03 (wtorek) oraz 31.03 (środa) o godzinie 11:00 w formie zdalnej on-line za pomocą aplikacji Google Meet. Aby móc skorzystać z aplikacji, która działa przez przeglądarkę internetową muszą Państwo posiadać założone darmowe konto na Google (jeżeli ktoś korzysta z poczty gmail.com – ma już takie konto). Dla tych Państwa, którzy takiego konta jeszcze nie mają, przesyłam instrukcję założenia konta (https://support.google.com/accounts/answer/27441?hl=pl Konto można założyć wcześniej lub też po otwarciu przesłanego poniżej  linka do spotkania. Jednak z uwagi na ewentualne problemy radzimy konto założyć wcześniej.

Poniżej przesyłam link, który służy do rozpoczęcia uczestnictwa w spotkaniu. Link będzie aktywny od godziny 10:30. Wystarczy w niego kliknąć i dołączyć do spotkania.

https://meet.google.com/qba-xyqp-rtv

Z uwagi na dużą liczbę ROD narada podzielona jest na dwa terminy:

  1. W dniu 30.03. dla ROD z terenu Delegatury Rejonowej: Bielsko -Biała, Bytom, Chorzów, Gliwice oraz ROD z miast Katowice, Siemianowice Śląskie i Mysłowice.
  2. W dniu 31.03. dla ROD z terenu Delegatury Rejonowej: Ruda Śląska, Rybnik, Będzin, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze.

Prosimy o uczestnictwo we wskazanym dniu.

Zachęcam do wzięcia udziału w naradzie, gdyż będziemy starali się odpowiedzieć na często pojawiające się pytania w zakresie bieżącego funkcjonowania ROD. Program obejmuje następujące bloki tematyczne:

  1. Walne Zebrania w 2021 roku – wytyczne, terminy, konferencje delegatów, opłaty, świadczenia.
  2. Inwestycje w ROD w 2021 roku
  3. Finanse i księgowość – sprawozdania, preliminarze, obsługa OFK
  4. Sprawy terenowo – prawne
  5. Szkolenia dla nowych działkowców.

Pozdrawiam
Mateusz Macianty
Dyrektor Biura PZD – Okręgu Śląskiego

PZD – Okręg Śląski
ul. Kormoranów 1
40-521 Katowice
Tel. 32 255 16 30 lub 32 255 40 85 wew. 101 Sekretariat